fgd

استخر استخراج BTC

همانطور که می دانید یکی از ارکان اصلی کسب موفقیت در کار استخراج ارزهای دیجیتال، استفاده از یک استخر ارز دیجیتال معتبر و قدرتمند می باشد. یعنی در واقع در حین عمل استخراج، کاربران سیستم و سخت افزار استخراج ارز دیجیتال را از طریق نرم افزار استخراج، به یک استخر استخراج متصل می نمایند. هدف از این کار این است تا در میزان تولیدات حاصل شده، بهره وری صورت گیرد در عین حال یک تولید کننده ارز دیجیتال ، با عضویت در یک استخر، شانس و احتمال موفقیت خود در تولید ارز دیجیتال مورد نظر را به مراتب نسبت به حالت بدون استفاده از استخر ارز دیجیتال، بسیار بالاتر خواهد برد. 

البته توجه به این نکته الزامی است که تنها وصل شدن به یک استخر استخراج، برای رسیدن به بهره وری در تولیدات، کافی نمی باشد. بلکه باید سیستم خود را به استخری متصل نمایید که بیش ترین امکانات و خدمات را در اختیار شما قرار می دهد. حال با توجه به استخرهای موجود در بازار، مشاهده می شود که گزینه های زیادی در رو به روی کاربران، برای انتخاب وجود دارد که همین امر، به عنوان چالشی بحث انگیز برای تولید کنندگان ارزهای دیجیتال می باشد که کدام استخر را برای استفاده در کار تولید ارز دیجیتال ، انتخاب نمایند. 

در این راستا همواره بهتر است که از گزینه های معتبر و قدرتمند موجود در بازار استفاده نمود. یکی از این استخرهای قدرتمند در بازار، استخر استخراج BTC ، می باشد که در حال حاضر پذیرای تعداد زیادی از تولید کنندگان از سراسر دنیا می باشد که همه این افراد توان تولید خود را برای رسیدن به نتیجه بهتر در کنار هم به اشتراک گذاشته اند که با توجه به میزان بالای کاربران فعال این استخر، می توان گفت که استخر استخراج BTC ، از قدرت استخراج بسیار بالایی نسبت به انواع دیگر موجود در بازار، برخوردار می باشد که این موضوع در آمار منتشر شده در این راستا هم قابل مشاهده است که استخر استخراج BTC در حال حاضر به عنوان قوی ترین و بهترین استخر استخراج ارز دیجیتال در سراسر دنیا شناخته شده است.

ثبت نام در استخر استخراج BTC

حال با توجه به ارزش و اهمیت انتخاب استخر مناسب در کار تولید ارز دیجیتال و همچنین نظر به این که استخر استخراج BTC از قدرت و اعتبار بالایی در بازار برخوردار است، در این آموزش قصد داریم به معرفی ویژه تر این استخر پرداخته و شما را با نحوه کار و استفاده از آن، آشنا کنیم. 

توجه داشته باشید که این استخر فعالیت خود را از سال ۲۰۱۵ در عرصه ارزهای دیجیتال شروع کرده است و در حال حاضر توانسته، بخش عمده ای از بازار را در اختیار خود قرار دهد. حال در گام اول باید گفت که آدرس رسمی سایت ” BTC.com ” لینک زیر می باشد که در راستای شروع مراحل استخراج، باید بر روی این لینک کلیک کرده و به سایت این استخر مراجعه نمایید.استخر BTCبا کلیک بر روی لینک بالا، وارد صفحه زیر خواهید شد که صفحه اصلی سایت استخر ” BTC.com “، می باشد.

در راستای کار با استخر استخراج ” BTC.com “، چند روش و راهکار در اختیار کاربران قرار داده شده است. از جمله این که یا می توانید نسخه موبایل این استخر را دانلود نمایید که این کار از طریق گزینه ” Mining Pool App ” که در گوشه راست بالای صفحه نشان داده شده است، قابل انجام می باشد که با زدن این گزینه، به صفحه دانلود نرم افزار موبایل این استخر، هدایت خواهید شد. 

همچنین این که می توانید از طریق خود سایت، فعالیت های صورت گرفته در راستای استخراج و میزان تولیدی و سود خود را بررسی نمایید. در عین حال در سایت استخر استخراج ” BTC.com “، قسمتی برای دانلود نرم افزار مخصوص به محیط ویندوز و پلتفرم لینوکس این استخر وجود دارد که لینک آن، در همین صفحه اصلی بوده که برای دیدن و دانلود آن، باید اندکی در صفحه اصلی پایین بیایید تا با تصویر زیر رو به رو شوید :

همانطور که در تصویر بالا، قابل مشاهده است. در قسمت چپ صفحه، گزینه هایی برای دانلود نسخه ۶۴ بیتی ویندوز ۷ و نسخه ۳۲ بیتی ویندوز XP وجود دارد. همچنین در سمت راست صفحه نیز یک گزینه، برای دانلود نسخه لینوکس نرم افزار استخر استخراج ” BTC.com “، موجود می باشد. 

حال در راستای، استفاده از امکانات استخر استخراج BTC ، باید نسبت به ایجاد یک حساب کاربری جدید در این سایت اقدام نمایید. در این راستا، در گوشه بالای صفحه، گزینه ” Sign Up ” را بزنید که در گام اول با تصویر زیر رو به رو خواهید شد :

در این مرحله از کاربر پرسیده می شود که از چه روشی برای کنترل و ورود به حساب کاربری خود، استفاده خواهد کرد که می توانید یکی از دو گزینه ” Mobile Phone ” یا ” Email ” را انتخاب کنید که در این آموزش، ما گزینه ” Email ” را برای ساخت حساب کاربری، انتخاب می کنیم و با زدن گزینه ” Next “، وارد مرحله بعد می شویم. 

در مرحله بعد، از کاربر خواسته می شود که ایمیل خود را وارد کند که با وارد کردن ایمیل و پر کردن Captcha، یک ایمیل فعال سازی به ایمیل وارد شده در مرحله قبل کاربر فرستاده خواهد شد. این ایمیل ارسال شده، حاوی یک کد فعال سازی می باشد.

حال باید کد فعال سازی را به درستی و در محل مشخص شده، وارد کنید تا بدین ترتیب وارد مرحله بعدی گردید. بعد از این مرحله، به مانند شکل زیر از کاربر خواسته می شود تا کلمه عبور مناسبی را برای حساب کاربری خود وارد نماید.

در نهایت بعد از گذر موفقیت آمیز از این مرحله، سایت شما را به صورت اتوماتیک به داشبورد حساب کاربری هدایت خواهد نمود. در این قسمت اطلاعاتی در مورد hashrate های مختلف برای کاربر داده شده است. 

همچنین کاربر برای این که در حین عمل استخراج بتواند از حساب کاربری خود برداشت داشته باشد، باید آدرس کیف پول خود را در قسمت مورد نظر وارد نماید. همه این موارد در تصویر زیر، قابل مشاهده است :

در قسمت اول، می توانید برای حساب کاربری خود، یک اسم مناسب در نظر گرفته و در جای مورد نظر، وارد نمایید. این کار در راستای تفکیک ماینرهای مختلفی که ممکن است در حساب کاربری شما در آینده در حال فعالیت باشند، مفید می باشد. در ادامه چند گزینه، در مورد ارز دیجیتال مورد نظر برای استخراج، در اختیار کاربر قرار گرفته است که می توانید بر حسب علاقه و یا نیاز خود، گزینه و یا همان ارز دیجیتال مورد نظر خود را انتخاب نمایید. این سایت از ارزهای دیجیتالی مانند بیت کوین ، بیت کوین کش، UBTC، ارز دیجیتال اتریوم و اتریوم کلاسیک در راستای استخراج، پشتیبانی می نماید.

آینده استخر استخراج BTC

سایت در این زمینه تأکید کرده که در آینده، تعداد و انواع بیش‏ تری از ارزهای دیجیتال در راستای استخراج، در داخل سایت پشتیبانی خواهند شد. در ادامه سایت استخر استخراج BTC ، از کاربر سوال می پرسد که در چه منطقی ای مشغول استخراج خواهید بود تا بدین وسیله بتواند سرورهای نزدیک موجود در مکان استخراج کاربر را در اخیار کاربر قرار دهد تا بدین ترتیب فرد بتواند در حین عمل استخراج به تولید و بهره وری بالاتری دست یابد. در واقع استفاده از سرورهای نزدیک، باعث افزایش سرعت در حین عمل تولید ارز دیجیتال خواهد شد . 

در نهایت باعث سود آوری بیش تر برای کاربر می شود. در نهایت نیز، همانطور که قبلاً هم گفته شد، باید آدرسکیف پول ارز دیجیتال خود را برای تسویه وارد نمایید که در این جا پیشنهاد شده تا از کیف پول سایت ” BTC.com ” به عنوان کیف پول حساب کاربری ، استفاده کنید. در نهایت بعد از تنظیم همه گزینه ها، می توانید با زدن گزینه ” Create and Mining “، کار استخراج خود را شروع نمایید.همچنین باید گفت که در مورد اطلاعات مربوط به پیکربندی سخت افزار استخراج ارز دیجیتال در رابطه با کار با استخر ” BTC.com “، باید به آدرس زیر بروید که در این آدرس اطلاعات تکمیلی در اختیار کاربران قرار داده شده است.https://pool.btc.com/helpCenter?id=minerدر این آموزش به توضیح مختصر نحوه کار با استخر استخراج BTC پرداخته شد. در آموزش های بعدی با جزئیات بیش تری نحوه کار با این استخر را پیش خواهیم برد. 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *